Františkánky MILOSRDNÉ SESTRY III. ŘÁDU SV. FRANTIŠKA V OPAVĚ

Setkání mládeže 2012 (Aregua)

15.01.2012 / 21:14

Od čtvrtka 12. 1. do neděle 15. 1. 2012 zaplnilo naše centrum asi 200 mladých, kteří přijeli na již 6. setkání.

Letos poprvé již od čtvrtečního odpoledne pršelo a pršelo, takže přijeli opravdu jen ti, kteří měli velký zájem. A bylo to poznat celé setkání. Naštěstí kostel, který se staví, už má střechu, a tak se nám v těchto dnech stal útočištěm před deštěm.
Přednášky byly zaměřené na rodinu, poněvadž v Paraguayi prožíváme rok rodin. Celé setkání charakterizoval pokoj, který všichni cítili. Kněží každý den zpovídali a mladí měli možnost si s nimi i se sestrami popovídat.

V sobotu večer se všude rozhostila radost - konal se festival. Každá skupina měla připravený program a nikomu se nechtělo jít spát až do brzkých ranních hodin. Část mládeže se spontánně modlila v kapli, kde stále pokračovala nepřetržitá adorace. Byl to požehnaný čas a v neděli se mladí rozjížděli naplnění novým elánem a někteří i s myšlenkou, že přijdou do centra na nějakou dobu pomoci jako dobrovolníci.

Bohu díky za vše, co těm mladým daroval, že se k Němu mohli přiblížit. A vám díky za modlitby ;-)

Setkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládežeSetkání mládeže
Počet komentářů celkem: 0